RTG przylegające - Centrum Medyczne Menu

RTG przylegające

rtg-punktowe-11RTG przylegające (punktowe) – jest to zdjęcie wewnątrzustne pojedynczych zębów, charakteryzujące się wysoką rozdzielczością. Pokazuje dokładny obraz korony zęba, korzeni oraz tkanek okołowierzchołkowych. RTG punktowe wykorzystywane jest w diagnostyce próchnicy, zmian zapalnych wokół wierzchołka korzenia, oceny wypełnienia kanału oraz kontroli wprowadzonego implantu. W naszej placówce wykorzystujemy metodę radiowizjografii czyli cyfrowego zapisu zdjęcia, który pozwala na natychmiastowe wyświetlenie obrazu. Ta metoda gwarantuje wysoką jakość badania przy jednoczesnym zminimalizowaniu dawki promieniowania. Zdjęcie RTG wydawane jest na płycie CD w ciągu kilku minut po wykonaniu badania.

Działając zgodnie z wymaganiami określonymi w Art. 32c pkt. 2 Ustawy z dnia 29 listopada 2000 r. Prawo atomowe (tekst jednolity Dz.U. 2019, poz. 1792 oraz z 2020 r. poz. 284) informujemy, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie odnotowano wpływu prowadzonej działalności na zdrowie ludzi i na środowisko, oraz że nie wystąpiły uwolnienia substancji promieniotwórczych do środowiska w związku z prowadzoną działalnością.

WAŻNE!
RTG przylegające po wcześniejszym ustaleniu terminu przez telefon.

Cennik
Kliknij, aby zobaczyć cennik

RTG przylegające zęba 40 zł
Dodatkowa kopia zdjęcia 10 zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. W celu uzyskania ostatecznej ceny za wybraną usługę prosimy o kontakt telefoniczny.

ikona słuchawki