USG tarczycy - Centrum Medyczne Menu

USG tarczycy

usg-tarczycy1USG tarczycy – pozwala ocenić położenie i wielkość gruczołu. Opis struktury miąższu, unaczynienia oraz zmian ogniskowych o ile występują. Jeśli tak to gdzie są położone, jakie mają wymiary i czy ich wygląd sugeruje, że mogą mieć charakter nowotworowy. W badaniu USG można również ocenić czy zmiany są zmianami litymi czy też torbielowatymi. Badanie nie wymaga żadnego przygotowania.

Działając zgodnie z wymaganiami określonymi w Art. 32c pkt. 2 Ustawy z dnia 29 listopada 2000 r. Prawo atomowe (tekst jednolity Dz.U. 2019, poz. 1792 oraz z 2020 r. poz. 284) informujemy, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie odnotowano wpływu prowadzonej działalności na zdrowie ludzi i na środowisko, oraz że nie wystąpiły uwolnienia substancji promieniotwórczych do środowiska w związku z prowadzoną działalnością.

WAŻNE!
USG tarczycy po wcześniejszym ustaleniu terminu przez telefon.

Cennik
Kliknij, aby zobaczyć cennik

USG tarczycy 80 zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. W celu uzyskania ostatecznej ceny za wybraną usługę prosimy o kontakt telefoniczny.

ikona słuchawki