Informacje o placówce - Centrum Medyczne Menu

Informacje o placówce

Centrum Medyczne PROFMEDICAL to nowoczesne gabinety specjalistyczne oferujące pacjentom szeroki zakres usług medycznych i diagnostycznych.

Znajdą Państwo tutaj wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną, nowoczesny sprzęt oraz przyjemną atmosferę, a indywidualne podejście do każdego pacjenta pozwala zaspokoić jego potrzeby i oczekiwania w zakresie leczenia.

Centrum Medyczne PROFMEDICAL to również nowoczesny sprzęt do badań USG, RTG (stomatologia, ortodoncja), tomografii komputerowej zębów i zatok oraz współpraca z wysokiej klasy laboratorium medycznym oferującym pełny wachlarz badań. Personel Centrum Medycznego PROFMEDICAL wyznaje zasadę, że zarówno leczenie jak i obsługa powinna być na najwyższym poziomie. Świadczymy usługi w zakresie: stomatologii, chirurgii stomatologicznej, protetyki, implantologii i ortodoncji; poradni specjalistycznych; medycyny pracy; rehabilitacji i osteopatii. Serdecznie zapraszamy do naszego Centrum Medycznego zarówno dorosłych jak i dzieci, które otaczamy szczególną opieką i sympatią.

Wirtualny spacer

ikona słuchawki